Turnīru jaunumi

Bet365 Apraksts

1. Īsumā –

Bet365 ir viens no pasaules vadošajiem totalizatora kantoriem. Ar vairāk kā 3 miljoniem lietotāju no 200 dažādām valstīm. Bet365 ir vairāk kā 1000 darbinieku un tas ir 7-tais lielākais privātais uzņēmums Lielbritānijā. Bet365 tika izveidots 2001. gadā. Bet365 nav pieejama latviešu valoda, tāpēc būs jāizvēlas kāda no citām 17 piedāvātajām valodām. Klientu atbalsts caur e-pastu ir 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Ir pieejams arī čats un sazināšanās pa telefonu. Līdz šim nekādas problēmas nav novērotas.

2. Naudas iemaksa/izmaksa un bonusi –

Tiek piedāvāts 100% bonuss no pirmās iemaksas, līdz pat 100 eiro. Lai to iegūtu, vajag vienreiz uzlikt likmes pirmās iemaksas apmērā. Lai izņemtu bonusu tas un depozīta iemaksa jāapgroza 3x un likmes koeficentam jābūt viss maz 1.5. Iemaksu var veikt ar visām populārākajām metodēm (kopā – 13 dažādi varianti, tomēr dažādam valstīm var būt mazāk, kas būtu 8 varianti). Naudas izmaksa uz kredītkarti aizņem vidēji 3-4 darba dienas, kas ir standarta ātrums Eiropas kantoros.

3. Likmes, koeficenti, limiti –

Tiek piedāvātas samērā daudz dažādas likmes uz dažādākajiem sporta veidiem. Piedāvājums ir viens no lielākajiem. Populārākajiem notikumiem tiek piedāvātas totālu un handikapu likmes. Basketbolam un vēl dažiem sporta veidiem tiek piedāvāts arī „side totals un handikaps” (var izvēlēties ar mazāku koeficentu, sev vēlamāku handikapu, totālu). NBA 09/10 sezonā tiek piedāvātas arī spēlētāju sniegumu likmes. Piemēram tenisam bieži vien totāli un handikapi tiek piedāvāti tikai live likmju ietvaros. Koeficenti uz 50/50 likmēm svārstās no 1.83 līdz 1.90. Atkarībā no sporta veida un notikuma (piemēram NBA likmes ir ar 1.9 koeficentu, bet Baltijas basketbola likmēm koeficents ir tikai 1.83). Viens no galvenajiem trumpjiem bet365 totalizatoram ir live likmju iespējas, kas ir daudz un dažādas viss dažādākajiem notikumiem. Live likmju piekritējiem, te noteikti ir iespējas izvērsties, jo likmju apstiprināšana notiek gandrīz momentāni un automātiski. Te nebūs jāgaida 3-8 sekundes, kamēr tavu vēlamo līniju apstiprinās un bieži vien citur, līdz apstiprināšanai nemaz nenonāks. Limiti uz populārākajām likmēm ir pieņemami un ne-profesionālām totalizatora spēlētājam savus 100-200 euro nebūs problēma uzlikt. Uz mazāk populāriem notikumiem, limiti ir mazāki un jau nelielas summas ietekmēs koeficentus (šosezon ne reti tiek piedāvātas arī Latvijas līgas). Profesionālu spēlētāju vidū bet365 nav tas iecienītākais totalizators, jo tie samērā ātri iegrožo veiksmīgos spēlētājus.


The comment section is restricted to members only.

Jaunākais forumā

Tagad OnLine

We have 3 guests and 5 members online

Mēs iesakām

Bukmeikeri

 • Betsafe
  Ienāc un saņem īpašo BetRespect reģistrācijas bonusu!

 • PinnacleSports
  Ienāc un izvēlies visaugstākos koeficientus!
  PinnacleSports.com

 • Bwin
  Ienāc un izvēlies no visplašākā sporta veidu klāsta (B:20Ls)!

 • Bet365
  Ienāc un saņem līdz 100 EUR bonusu un plašāko izvēli!

 • Triobet
  Saņem 40Ls bonusu un izvēlies vietējo līgu piedāvājumu!
  Triobet

 • Unibet
  Pievienojies pie 2009.g. labākā Eiropas bukmeikera!

 • Betway
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 30 Ls bonusu!

 • Betfair
  Piereģistrējies likmju biržā un saņem 35 EUR bonusu!
  Betfair likmju birža

 • Ladbrokes
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 10 EUR bonusu!

 • WilliamHill
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 25 GBP bonusu!

 • Interwetten
  Ienāc un saņem vislielāko bonusu 150EUR apmērā!

 • Gamebookers
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 EUR bonusu!
  Gif Banners

 • SportingBet
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 GBP bonusu!

 • Boylesports
  Ienāc, piereģistrējies un saņem lielu 200 EUR bonusu!