Turnīru jaunumi

NHL, sezonas 2.daļa

NHLMūsu foruma dalībnieki jau arī ir nonākuši pie secinājuma, ka NHL nav pati pateicīgākā līga priekš likmju veikšanas. Taču ir arī priekšrocības NHL likmēs un tie ir augstie koeficienti, kā arī bieži gadās, ka nomināli vājākā komanda uzvar vai spēle beidzās neizšķirti. Ir jau arī smalkas nianses un likumsakarības kurām sekojot līdzi tomēr var gūt apmierinošus rezultātus savai bankai, katrā ziņā ar minēšanu nepietiks, kā jau visur nepieciešams iegūldīt laiku un pūles, kā arī apspriest Betrespect NHL sadaļā savu izvēli, jo kolēģi jau atsauksies un ar labu padomu palīdzēs.

 

Bet tagad pie lietas! Es izskatīšu arī šo līgu caur bukmeikeru dotajiem lielumiem un sākšu ar konferencēm. Zinām, ka NHL dalās divās grupās, divās konferencēs Austrumu un Rietumu. No katras konferences tālāk izslēgšanas spēlēs iet 8 komandas līdz beidzās ar abu konferenču līderu spēlēm. (Pagājušā sezonā uzvarēja A konferences līderi Pitsburgas Pingvīni).

Austrumu Konference

Šobrīd situācija veidojās sekojoši. Austrumu konferencē manā skatījumā ir 4 komandas kuras neizkritīs tālākajā posmā no play-off spēlēm un tās ir NJ Devils 1.vieta konferencē ar 55.pkt uz Devils uzvaru konferencē bukiji dod koeficientu 5.00, bet uz to, ka tieši Devils iegūs Stenliju bukiji dod 8.50. Otrā vietā pašreiz atrodas Washingtonas Capitals ar 54.pkt par viņu uzvaru konferencē bukiji dod 3.75, bet uzvara čempionātā 6.50. Trešo vietu pašreiz ieņem Buffalo Sabres komanda 50.pkt un viņu uzvaras tiek vērtētas šādi konferencē 9.50, bet čempionātā 18.00. Tieši ceturtajā vietā ir esošie čempioni Pitsburgas Pingvīni 53.pkt, tieši viņi ir bukiju favorīti un uz viņiem ir šādi koeficienti konferences uzvara 3.25, čempionāta uzvara 5.50. (Mums te jāzina, ka NHL konferences vietas tiek dalītas arī pēc vietām divīzijās ne tikai pēc iegūtiem punktiem !) Šīs 4 komandas pēc manām domām no play-off Austrumos neizkritīs, vietas protams mainīsies un tādēļ arī koeficienti ir atšķirīgi no esošās situācijas, bet kas attiecās uz pārējām 4 vietām tad šeit izmainīties var ne tikai esošais vietu dalījums, bet par palikšana vai nepalikšana izslēgšanas spēlēs. Lai nu kā Carolinas Hurricanes pašreiz lec no biksēm ārā un viņu vārtusargs Cam Ward ļoti iegulda komandas sekmēm tomēr ļoti daudz jau ir zaudēts un neviens vairs Canes nelaidīs klāt PO spēlēm. Uzskatu, ka Floridas Panters un Toronto Maple Leafs ir ļoti pelnījuši spēlēt PO te noder Floridas trenera citāts : Esmu pozitīvi noskaņots par mūsu izredzēm uzlabot spēli un iekļūt play-off spēlēs. Protams no PO nevēlēsies atteikties ne NY Rangers, ne Filadelfijas Flayers vienības, jāsaka, ka pēdējiem ļoti smagi iet šosezon tieši ar aizsardzības un vārtu sargiem PHI nevar atrisināt jautājumus, ir nomainīts treneris LaViolets pie komandas stūres un jāatceras, ka tieši LaViolets aizveda Karolīnas vienību līdz Stenlija kausam. Vēl piebildīšu, ka Bostonas komandas spēle kaut arī BOS pašreiz ieņem 5.vietu ar 45.pkt atstāj vēlēties tikai labāku un tā nav BOS kāda bija pagājušā sezonā vispār par izbrīna ar kādiem tādiem slēptiem resursiem viņiem izdodas tik aukstu atrasties. Nedaudz atgriezīšos pie līderu vienībām - runājot par NJ Devils izredzēm turpināt uzvaras gājienu. Es teiktu, ka šeit ir divu cilvēku nopelns - protams pirmais ir vārtusargs Martins Broders ( OOO :clap: ) cilvēks ar lielo burtu, vienkārši lielmeistars - šosezon jau parspējis NHL visu laiku rekordu 103 "sausās" spēles ! Un otrs ir NJ treneris Jacques Lemaire pēc vairākiem eksperimentiem NJ vadība nonākusi pie secinājuma, ka tomēr Lemaire vislabāk der komandas aizsardzības stila spēlei un rezultāti jau runā paši par sevi 37 spēles un 27 uzvaras!

Pitsburgas Pingvīni - bukiju favorīti ! Pašreiz 4 vietā 39 spēles un 26 uzvaras. PIT ir 4 vietā, jo divīziju uzvarētāji ir priekšā ar ko tad PIT vissīvākā cīņa ? Tieši ar NJ - abas komandas no Atlantijas divīzijas un NJ ir divīzijas līderi uz doto brīdi 55 pret 54 pkt. (Un lūk arī intriga - PIT pēdējā spēļu dienā zaudē visatbildīgākā spēlē decembrī pavisam necilai Toronto Maple Leafs 4:3 - mājās, pie sevīm savā hallē !!! Starp citu tieši pēc šīs spēles vairāki apskatnieki izteicās : Iespējams Toronto nav zaudējuši cerības tikt šogad play-off spēlēs.) Lai nu kā es redzu PIT kā ļoti sabalansētu komandu ar asu un meistarīgu uzbrukumu gandrīz visu 4 maiņu izpildījumā un ar lielisku aizsardzību ieskaitot vārtusarga Fluery sniegumu. Un izvērtējot nākotnes perspektīvestomēr PIT ir visi objektīvi iemesli uzvarēt NJ divīzijas skrejienā, kā arī konferencē!

Vašingtonas Capitals 39 spēles 24 uzvaras - DienvidAustrumu divīzijas čempioni uz doto brīdi. Komandas balsts Ovečkins un viņa maiņa. Jaunais krievu talants vārtusargs Semjons Varlamovs taču nespēlē pašreiz. Tomēr lai arī uzbrukums ir teicams un arī aizsardzība ar Green priekšgalā nav peļama tomēr ir trūkums, tā pati vārtu sargu līnija, ja vien tur stabili nebūs Varlamovs pievils un komanda var zaudēt to pašu nedaudz pateicoties vārtusargu līnijai. Kā arī 1-2 maiņas WSH rūsteri nav tas pats, kas 4 teicamas PIT sarakstā.

Bufalo Sabres 38 spēles, 23 uzvaras te gan daudz neiedziļānošos taču jāsaka, ka Lindijs Ruffs (BUF treneris) ir spēcīgi piestrādājis pie BUF aizsardzības. Jāsaka, ka uzbrukuma talantu BUF tiešām nevar noliegt, bet tomēr pietrūkst vēl 1 vai 2 meistarīgi uzbrucēji, lai laime būtu pilnībā, tomēr play-off vietu komandai apsolu un nevajadzētu nekādiem ļauniem pārsteigumiem notikt.

Vēl jāmin, ka ļoti priecātos redzēt play-off spēlēs Atlantas Trashers vienību. Uzbrukums straujš ar krievu lielmeistariem Kovaļčuku un Afinagenovu, kā arī sīksta komanda (ne tik sīksta kā Floridas Panters jāatzīst), bet tomēr gribasspēks komandai ir. Uzlabojumi jāizdara aizsardzībā, bet tas jau ATL menedžmenta darbs. Noslēdzot aprakstu par A konfernces finālu gribētos izlikt tādu provizorisku sarakstiņu, kā varētu izskatīties - noslēguma tabula : 1 - Pitsburga 2 - Vašingtona 3 - Bufalo 4 - NJ Devils 5 - Ottava 6 - Bostona 7 - Florida 8 - Toronto (7 un 8 vieta tikai minējumi te var tikpat droši rakstīt NY Rangers, PHI Flayers, ATL Trashers).

Rietumu konference.

Rietumu konference situācija ir nedaudz skaidrāka par Austrumiem, kā arī parsteigumi te ir vairāk, kā Austrumos. Neviens taču negaidīja, ka Detroitas RedWings nāksies cīnīties par vietu play-off, jautājums taču ir atklāts vai vispār RedWings iekļūs play-off ! Par RedWings uzvaru konferencē bukiji dod koeficientu 10.00, bet par uzvaru čempionātā 19.00. Pēc bukiju mērījumiem Čikāgas Blackhawks ir favorīti šajā konferncē un koeficients ir 3.50, uzvara čempionātā 6.00. Bet tagad par visu pēc kārtas.

Pirmo vietu ar 55.pkt konferencē ieņem Čikāgas Blackhawks 38 spēles, 26 uzvaras. Komanda ar ļoti labu, stabilu aizsardzību arī vārtusargu jautājums ir risināts, bet te esmu pārliecināts, ka ne Huets, ne Niemi neizvilks komandu play-off ! Te nu ir milzīga priekšrocība SanJose Šarks un tieši vārtu sargu līnija pievils Čikāgu play-off. Uzbrukums protams gandrīz, kā ideāls Kane, Hossa, Toews, Eager, Kopecky un vēl un vēl. Un tomēr finālos uzvar aizsardzība un kā jau teicu mana pārliecība, ka tieši šajā komponentā Čikāga izkritīs un finālā spēlēs SanHosē Šarks !

Otrā vieta konferencē SanHosē Šarks. 55.pkt 39 spēles un 24 uzvaras. Maksimāli sabalansēts uzbrukums un aizsardzība. San Jose uzvara konferencē 3.50, bet finālā 6.00. San Jose vājā vieta nu man tā šķiet ir treneru darbs un spēles uzbūve, stratēģija pietrūkst. Kādas vēl atziņas varbut vēl viena maiņa varētu būt nokomplektēta priekš asa, strauja uzbrukuma. Komandas līderi Torntons, Marleau, Hītlijs un Co. Novēlu beidzot Sharks izcīnīt tik ilgi gaidīto un loloto uzvaru ne tikai konferencē, bet arī līgā !

3 vietā Rietumos ir pārsteigums Colorado Avalanches, 4 vietā atkal pārsteigums Fēniksas Coyotes. Par Coyotes nedaudz plašāk. Komandai ir 51.pkt no 40 spēlēm 24 uzvaras, bet sastāvs īpaši nav izmainīts, no pagājušās sezonas, kad komanda netika play-off spēlēs. Te jāmin KHL Čerepovecas komandas jaunais līderis Tihonovs juniors - viņš atbrauca sezonas vidū uz Krievijas čempionātu no Coyotes fārm kluba, jo neapmierināja līmenis un prakse. Domāju, ka Fēniksas rezultāti būtu bijuši vēl labāki, ja Tihonovs būtu bijis viņu pamatsastāvā un komanda šoreiz zaudēja ar šo lēmumu. Bet lai kā Coyotes ir daudz sasnieguši 4 vieta un šķiet garantēta vieta play-off spēlēs. Zīmīgi, ka nav atrisināts Fēniksas komandas finanšu jautājums - varu samelot, bet man tomēr rodas iespaids, ka komanda pārcelsies uz Kanādu, bet tie tikai minējumi. Fēniksas modelis ļoti atgādina NJ Devils, kuru rezultāti ir teicami ! Izteikta aizsardzības spēle (starp citu ļoti izteikta under komanda !) balsts Iļja Brizgalovs vārtos un treneris Deivs Tipetts, tas pats kurš ilgus gadus vadīja Dallas Stars vienību. Ļoti daudz ieguva komanda ieceļot Tipettu par treneri.

Tomēr nesaskatu komandā tādas potences lai uzvarētu konferencē un kur tad vēl čempionātā, un tomēr spēlēt play-off spēlēs Coyotes izdosies un pabojāt nervus dažiem labiem pretiniekiem vēl varēs.

Latvijas spēlētāji Kārlis Skrastiņš spēlē Dallas Stars, bet Raitis Ivanāns Los Andželesas Kings vienībās. Jāsaka, ka Kings arī ir ļoti labi rezultāti un arī pieteikuši sevi, kā stabili play-off cīnītāji. Diemžēl Dallas Stars stipri zaudēja mainot treneri, ne jau Crawfords bija glābējs vai spēles stila mainītājs.Stars nav slikta vienība un tomēr daudz kas jāmaina radikāli, kardināli un uzreiz savādāk play-off neredzēt, kā savas ausis. Zināms, ka tas nenotiks tādēļ arī play-off Stars neredzu.

Provizoriski Rietumu saraksts : 1 - SJ Šarks 2 - Čikāga 3 - Calgary 4 - Fēniksa 5 - Colorado 6 - LA Kings 7 - NSH Predators 8 - Detroita ( 6-7-8 vietu domāju dalīs LA Kings, NSH Predators, DET RedWings, VAN Canucks ). Bet mana fināla prognoze ir SJ Šarks pret PIT Pingvīniem un uzvaru novēlu San Jose Sharks ar koeficientu 3.5 un 6.0 ar 3u !

Sagatavojis Dynamo


The comment section is restricted to members only.

Jaunākais forumā

Tagad OnLine

We have 2 guests and 7 members online

Mēs iesakām

Bukmeikeri

 • Betsafe
  Ienāc un saņem īpašo BetRespect reģistrācijas bonusu!

 • PinnacleSports
  Ienāc un izvēlies visaugstākos koeficientus!
  PinnacleSports.com

 • Bwin
  Ienāc un izvēlies no visplašākā sporta veidu klāsta (B:20Ls)!

 • Bet365
  Ienāc un saņem līdz 100 EUR bonusu un plašāko izvēli!

 • Triobet
  Saņem 40Ls bonusu un izvēlies vietējo līgu piedāvājumu!
  Triobet

 • Unibet
  Pievienojies pie 2009.g. labākā Eiropas bukmeikera!

 • Betway
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 30 Ls bonusu!

 • Betfair
  Piereģistrējies likmju biržā un saņem 35 EUR bonusu!
  Betfair likmju birža

 • Ladbrokes
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 10 EUR bonusu!

 • WilliamHill
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 25 GBP bonusu!

 • Interwetten
  Ienāc un saņem vislielāko bonusu 150EUR apmērā!

 • Gamebookers
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 EUR bonusu!
  Gif Banners

 • SportingBet
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 GBP bonusu!

 • Boylesports
  Ienāc, piereģistrējies un saņem lielu 200 EUR bonusu!