Turnīru jaunumi

Australian Open

Australian Open
Grand Slam
Melbourne, Australia
18.01 - 31.01
Segums: Hard
Balvu Fonds: A$ TBD

Australian Open šogad spēlēs visi TOP 10 tenisisti, kas sola interesantu cīņu. Tad nu arī nedaudz izvērtēsim katra TOP 10 tenisista iespējas šajā turnīrā:

 

Rodžers Federers - Federers atguvis pirmo vietu ATP rangā noteikti ir apņēmības pilns atgūt arī Australian Open titulu, kuru viņš ir ieguvis trīs reizes - 2004. gadā, 2006. gadā un 2007. gadā. Tas noteikti nebūs viegli paveicams, jo konkurence ir gaidāma milzīga, bet demonstrējot savu labāko tenisu tas noteikti ir izdarāms. Pērnās sezonas noslēgumā Rodžers tā īsti vēl nepārliecināja, bet cerams, ka starpsezonā būs vēl mazliet pielicis un gatavs Melburnā atdoties par visiem 100%.

Rafaels Nadals - Spāņu tenisista galvenais mērķis noteikti ir aizstāvēt pērn iegūto titulu, tomēr visi labi zinām, ka tas bija pavisam cits Nadals un man personīgi negribas ticēt, ka panākumu izdosies atkārtot. Pagājušās sezonas noslēgumā Nadals nebūt nerādīja sevis cienīgu sniegumu un nedomāju, ka arī pārtraukumā būs krasi uzlabojis savu sniegumu. Viņa varējumu redzēsim Dohā, tomēr man nešķiet, ka šogad viņš ir spējīgs cīnīties par uzvaru Australian Open.

Novaks Džokovičs - 2008. gada čempions Džokovičs varētu šeit pacīnīties par augstiem mērķiem. Motivācijas viņam noteikti netrūkst un nešaubos, ka viņš ir gatavs sagādāt problēmas ikvienam. Pagājušās sezonas noslēgumā viņš jau bija uzņēmis lielisku formu un neskatoties uz to, ka noslēguma turnīrā viss tik labi neizdevās, parādītais sniegums bija atdzīstams un ticu, ka arī šīs sezonas sākums būs diezgan veiksmīgs.

Endijs Marejs - Kā jau allaž Marejam šeit ir augsti mērķi, tomēr līdz šim vēl nav īsti sanācis lielajos turnīros sevi parādīt. Arī Austrālijā es viņam nedotu lielas iespējas, jo sniegums ko redzēju Londonā nebija nekas spīdošs un ja nebūs uzlabojis savu spēli, tad būs grūti iesaistīties cīņā par titulu.

Huans Martins Del Potro - Domāju, ka Delpo varētu klāties šajā turnīrā ļoti labi. Viņš jau šokēja US Open un domāju, ka viņam tas būtu pa spēkam vēlreiz. Ļoti labi spēlēja sezonas noslēgumā un domājams, ka arī uz šīs sezonas sākumu viņš būs nopietns spēks. Spēlētājs, ko noteikti jāpatur acīs...

Nikolajs Davidenko - Ļoti labu sezonu aizvadījis un tās noslēgums arī bija lielisks un pelnīta uzvara Londonā. Cerams, ka forma nebūs nekur pazudusi un būs interesanti vērot Davy skaisto tenisu, ko viņš var demonstrēt, ja ir zirgā. Arī noteikti spēlētājs, kurš būs drauds ikvienam.

Endijs Rodiks - Pērnās sezonas noslēgums amerikānim beidzās ar savainojumu un nācās izlaist Londonas turnīru. Viņš starpsezonā ir cītīgi gatavojies un viņa varējumu redzēsim jau pirmajā nedēļā, kad norisināsies ATP turnīri. Domāju, ka ir iespējas labi sagatavoties Melburnai un nospēlēt labā līmenī. Rodiku tomēr nepieskaitu pie nopietnākajiem kandidātiem uz titulu.

Robins Soderlings - Zviedram aiz muguras lieliska sezona - iespējams labākā karjerā un arī jaunajā sezonā varam no viņa gaidīt lielas lietas. Nu jau visai stabili ielauzies TOP 10 un ir visas iespējas tālu aizcīnīties jau pirmajā sezonas Grand Slam.

Fernando Verdasko - Londonā zaudēja visus mačus, tomēr atstāja ļoti pieklājīgu iespaidu un domāju, ka arī Melburnā viņš labi nocīnīsies. Protams par Verdu nevaram runāt, kā par potenciālo finālistu vai čempionu, bet nu savu spēju robežās vajadzētu nospēlēt un varbūt sagādāt kādu pārsteigumu.

Žo Vilfrīds Tsonga - Par Tsongu neko daudz nepateikšu. Nesanāca pērnajā sezonā daudz redzēt. Viņš var nospēlēt labi un var nospēlēt ļoti slikti. Emocionāls spēlētājs. Kvalitātes pietiek, bet vai būs gatavs visu salikt kopā kortā? Redzēsim...

Sagatavojis Tinkijs Vinkijs


The comment section is restricted to members only.

Jaunākais forumā

Tagad OnLine

We have 4 guests and 6 members online

Mēs iesakām

Bukmeikeri

 • Betsafe
  Ienāc un saņem īpašo BetRespect reģistrācijas bonusu!

 • PinnacleSports
  Ienāc un izvēlies visaugstākos koeficientus!
  PinnacleSports.com

 • Bwin
  Ienāc un izvēlies no visplašākā sporta veidu klāsta (B:20Ls)!

 • Bet365
  Ienāc un saņem līdz 100 EUR bonusu un plašāko izvēli!

 • Triobet
  Saņem 40Ls bonusu un izvēlies vietējo līgu piedāvājumu!
  Triobet

 • Unibet
  Pievienojies pie 2009.g. labākā Eiropas bukmeikera!

 • Betway
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 30 Ls bonusu!

 • Betfair
  Piereģistrējies likmju biržā un saņem 35 EUR bonusu!
  Betfair likmju birža

 • Ladbrokes
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 10 EUR bonusu!

 • WilliamHill
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 25 GBP bonusu!

 • Interwetten
  Ienāc un saņem vislielāko bonusu 150EUR apmērā!

 • Gamebookers
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 EUR bonusu!
  Gif Banners

 • SportingBet
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 GBP bonusu!

 • Boylesports
  Ienāc, piereģistrējies un saņem lielu 200 EUR bonusu!