Turnīru jaunumi

Anglija EPL un Championship

Anglijas premjerlīga2009/10 Anglijas Premjerlīga noslēgsies 2010. gada 2.maijā, kad būs arī zināmi gan uzvarētāji, gan zaudētāji - respektīvi tās komandas kuras kritīs ārā no šī godpilnā saraksta, bet viņu vietas ieņems 3 komandas, kuras būs Anglijas Championship play-off izcīnijušas tiesības spēlēt pie grandiem un pret grandiem.

Atgādinājums, ka šajā sezonā no EPL izkrita Newcastle 50.pkt, komanda kura reāli pretendē uz atgriešanos EPL, West Bromwich Albion 42.pkt un 2 vieta pašreiz arī iespējama atgriešanās augstākajā līgā un trešā komanda kura izkrita no EPL bija Middlesbrough ar 32.pkt atrodas 10 pozīcijā un nekāda atgriešanās Premjerlīgā visticamāk nenotiks, vismaz ne šajā sezonā. Bet te vēl nav skaidrs, jo tāpat kā Portsmutas arī Championship komandu menedžeri sola uzlabojumus spēlē un papildinājumus komandu sarakstos. Par šiem papildinājumiem varētu jau konkrētāk runāt pēc Janvāra transfēriem, bet to ka tādi ir nepieciešami arī tai pašai Mančesteras UTD un kur tad vēl Portsmutai šaubu nav. Vēl konkretizējot Coca-Colas Championship regulārais čempionāts beidzās 8.maijā 2010 gadā, bet play-off spēles beigsies 30.maijā 2010.gadā.

 

Runājot par tālākajām perspektīvēm tagad prognozēt uzvarētāju ir diezgan nepateicīgi, bet bukiji ir bukiji viņiem tāds darbs un viņu acīs tas izskatās šādi:

Chelsea 1.83 / Man Utd 3.50 / Arsenal 4.50 / Man City 34.00 / Tottenham 67.00 /Liverpool 67.00 / Aston Villa 81.00

Jāsaka, ka 1.83 uz Čelsiju ir diezgan labs koeficients, jo uz doto brīdi tabula izskatās šāda:

Full Premier League table:

1 Chelsea 45
2 Man Utd 40
3 Arsenal 38
4 Tottenham 37
5 Aston Villa 35
6 Man City 32

tuvākais sekotājs Čelsijai ManUTD atpaliek par 5 punktiem, bet esmu pārliecināts, ka Čelsija uz lauriem negulēs un tiks strādāts pie šī uzvaras gājiena. Dažreiz sanāk paklupt, un iepējams, ka kādu reizi vēl sanāks, bet tomēr uzvaru neatdos un nevienam neizdosies to izraut no Čelsijas nagiem.

Iespējama ir ManUTD tālākā krišana uz leju un tuvākie sekotāji no Arsenāla pavisam nesen ļoti pārliecinoši apspelēja Aston Villu 3:0, tagad vēl palikusi spēle pret Portsmutu, kur arī jābūt pārliecinošai uzvarai. Ir redzams, ka no četrinieka ir izkritusi Liverpūle un dotajā brīdī Liverpūle ir tikai 8 pozīcijā uzreiz aiz izteiktas aizsardzības komandas Birmingemas.Tas nu gan būs interesanti pavērot, kā Liverpūles vadība domā atgriezt savu pozīciju TOP4 un vai paļausies uz tiem pašiem iespēlētiem bukiem, vai tomēr tiks meklēti jauni varianti, jauni prospekti.

Par Totenhemu un Man City liels prieks, komandas ir daudz sasniegušas, bet neizskatās, ka Čelsija vai ManUTD kādai no šīm komandām būtu pa zobiem. Šajā augšējā galā uzvarētājs vairāk vai mazāk Čelsijas personā iezīmējās tālāk jau kā tabula izkārtosies tiešām var minēt kafijas biezumos, bet interesants ir arī tabulas lejas gala intrigas, kas patiesībā varētu būt daudz kaislīgākas un nervozākas par šīm TOP vietu dalīšanu, ja ja augšējais gals cīnās uz dzīvību, tad apakšējaisjau cīnas par dzīvību, būt vai nebūt. Lūk šāds ir bukiju piedāvājums izkrišanas komandām:

Barclays Premier League 2009/10 Hull 1.50 / Portsmouth 1.61 /Burnley 2.10 / Wolverhampton 2.37 / West Ham 3.40 / Bolton 4.33 / Wigan 5.00 / Stoke 7.50 / Blackburn 9.00 /Sunderland 17.00 / Everton 26.00 / Birmingham 29.00 / Fulham 67.00 Nu no šī saraksta es ņemu ārā Birmingemu, Fulhamu, Evertonu, Sunderlandu.

Tabulas lejasgals izskatās uz doto brīdi ir šāds:

12 Stoke 21
13 Blackburn 21
14 Burnley 20
15 Wolves 19
16 Wigan 19
17 West Ham 18
18 Bolton 17
19 Hull 17
20 Portsmouth 14

Neredzu vajadzību un spēkus Hull palikšanai, komandai principā bija jāizkrīt jau pagājušā sezonā un ja kluba vadība nevēlējās uzlabot komandu, lai šajā sezonā nebūttu jāmīcas pa izkrišanas zonu, tad nav pelnījuši EPL komandas statusu. Portsmuta tikai sezonas sākumā kaut ko sāk darīt, ķert un grābt, lai tik neizkrist, bet arī Portsmutai bija mācība pagājušā sezonā, bet nē - nepagatavojās un rezultāts ir tāds, kāds te ir - pēdējā vieta līgā. Tomēr domāju, ka Portsmuta pie šādas apņēmības kādu rāda pēdējās spēlēs vēl var kaut mainīt savā labā un atstāt Hull pēdējā vietā. Redzam, ka WestHam, Wolves, Wigan pat Burnley ir izkrišanas zonas tuvumā lai gan gadumiju var svinēt kaut cik jautrā noskaņojumā ārā no šī trīnieki komandas ir. Tas pats vēl jāseko līdz, jāredz ko tieši šīs komandas darīs ar spēlētājiem, kādas tiks izdarītas izmaiņas, bet paraugoties uz situāciju, kāda viņa ir šobrīd izkrišana reāli spīd Hull tad cīņa notiks starp Portsmutu, Boltonu, Wiganu un Wolves. WestHam man šķiet izrausies un aizbēgs no šīs kaujas, bet te katrs sīkums var daudz izmainīt.

Tagad palūkošos uz Championship rezultātiem un prognozējamiem paaugstinājumiem. Šeit Champpionship pirmo 11 komandu sarkasts:

1 Newcastle 50
2 WBA 42
3 Nottm Forest 40
4 Leicester City 37
5 Cardiff City 36
6 Swansea City 36
7 Blackpool 34
8 QPR 33
9 Crystal Palace 33
10 Middlesbrough 32
11 Sheffield Utd 32

Līderis te ir Newcastle un WBA, protams kaut kas jau vēl pamainīsies, bet šo komandu uzņemtais kurss ir tikai un vienīgi atgriešanās EPL, kur Newcastle varētu sekmīgi konkurēt ar visām apakšējā gala komandām. No šīm komandām šķiet arī pley-off programmā parādīsies tās kuras te ir un būtiski nekas nemainīsies, katra vāks punktus kur un cik vien varēs, jo zaudējumus te nepiedos un nepaņemtie punkti katrs var mainīt daudz ko. Piebildīšu, ka ļoti sakarīgu un pārliecinošu spēli rāda Leeds no 1 līgas un domāju, ka uz šīs komandas handikapiem arī 2010 gadā varētu kādu naudu nopelnīt, komandas spēle ir ļoti, ļoti baudāma.

Sagatavojis Dynamo


The comment section is restricted to members only.

Jaunākais forumā

Tagad OnLine

We have 4 guests and 6 members online

Mēs iesakām

Bukmeikeri

 • Betsafe
  Ienāc un saņem īpašo BetRespect reģistrācijas bonusu!

 • PinnacleSports
  Ienāc un izvēlies visaugstākos koeficientus!
  PinnacleSports.com

 • Bwin
  Ienāc un izvēlies no visplašākā sporta veidu klāsta (B:20Ls)!

 • Bet365
  Ienāc un saņem līdz 100 EUR bonusu un plašāko izvēli!

 • Triobet
  Saņem 40Ls bonusu un izvēlies vietējo līgu piedāvājumu!
  Triobet

 • Unibet
  Pievienojies pie 2009.g. labākā Eiropas bukmeikera!

 • Betway
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 30 Ls bonusu!

 • Betfair
  Piereģistrējies likmju biržā un saņem 35 EUR bonusu!
  Betfair likmju birža

 • Ladbrokes
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 10 EUR bonusu!

 • WilliamHill
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 25 GBP bonusu!

 • Interwetten
  Ienāc un saņem vislielāko bonusu 150EUR apmērā!

 • Gamebookers
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 EUR bonusu!
  Gif Banners

 • SportingBet
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 GBP bonusu!

 • Boylesports
  Ienāc, piereģistrējies un saņem lielu 200 EUR bonusu!