Turnīru jaunumi

F1 2010.g.sezona

Nākamais gads solās būt ļoti interesants. Pats galvenais, kas šo intrigu rada jau pirms sezonas ir komandu sastāvi. Trasē brauks 4 čempioni, visi pēdējo gadu. 2004. gadā Šūmahers – Mercedes komandā ar komandas biedru Rosbergu, 2005.,06. gadā Alonso – Ferrari ar Felipu Massu, 2008. gada vicečempionu, kurš pēc smagās avārijas Ungārijas GP kvalifikācijā, ir pilnībā atkopies un gatavs cīnīties.

Alonso jau ir pateikt to, ka ierodoties Ferrari, viņš automātiski nekļūs par nr.1, tas būšot viņam jānopelna. Tam var tikai piekrist, Massa ir labs pilots, jo regulāri cīnījās ar Raikonenu. Taču kā cīņa izvērtīsies starp abiem pilotiem, ir grūti spriest, abi karstasinīgi piloti, cerams, trasi spēs sadalīt, domstarpību nebūs, tādēļ varēs ar visiem 100 % pārstāvēt Ferrari intereses. 2008. gada čempions Luiss Hamiltons un 2009. gada čempions Džensons Batons McLaren komandā. Pēdējo divu gadu čempioni vienā komandā, diezgan interesants duelis. Abi briti, tādēļ britiem par ko fanot netrūks!

 

Šie visi fakti par pilotu sastāvu ir iespaidīgi. Šūmahera atgriešanās F1 interesi noteikti palielinās, jo Šūmaheram juta un jutīs līdzi ļoti daudz cilvēku, es teiktu, ļoti ļoti ļoti daudz...

Nedrīkst aizmirst par RedBull. Šogad bija ļoti spēcīga komanda, taču veiksme bieži vien pievīla kā vienu pilotu, tā otru. Es teiktu, Fetelam veiksme vispār šajā sezonā diezgan svešs vārds, jo vienas nedēļas nogalē nodedzināt 2 dzinējus (Valencijas GP), kas tālāk iespaidoja atlikušo sezonu, ir traki sāpīgi visai komandai un sekas bija diezgan ievērojamas, Fetelam nācās braukt krietni prātīgāk. Es domāju arī RedBull nesēdēs un negaidīs brīnumus, noteikti jau sen tiek strādāts pie jaunās formulas un domāju, starp līderiem būs.

Tālāk par Williams. Jā, Rubens Barikello turpina braukt. Tagad Williams komandā. Kopā brauks ar debitantu Hulkenbergu. Ko no šīs komandas var nākamgad gaidīt, man nav ne jausmas, tiešām, vai starp līderiem būs, vai nebūs, to arī ir grūti pateikt, viss atkarīgs no komandas.

Roberts Kubica Renault komandā. Ar to komandu ar daudz problēmu, cik zinu, tad tika pārpirkta un finansiālas problēmas arī ir piemeklējušas. Protams, Kubicas vieta būtu kādā no vadošajām komandām, taču gan jau tiks, un tad arī no viņa redzēs pašu labāko, lai gan arī neņemos norakstīt Renault un Kubicu, jo kas zina, pagājušo gadu Brawn GP... Tālāk filozofēt nav vērts.

Par pārējām komandām. Force India ar Sutilu un Liuci sastāvā. Arī šeit es prognozes nevaru nekādas pagaidām izteikt, pēc pirmssezonas testiem varbūt ko dziļāk un smalkāk pateikt.

Torro Rosso zināms, ka brauks Buemi, Lotus Trulli un Kovalainens. Šis duelis ir ļoti interesants. Trulli jau ir ļoti pieredzējis pilots, Heiki tā jau būs 4. sezona. Abi ir normāli braucēji, ja formula ripos labi, mēs viņus varētu ieraudzīt arī kā minimums pirmajā desmitniekā. Campos komandā ir pagaidām zināms, ka brauks Bruno Senna, A. Sennas māsas dēls, ja nekļūdos. Par šo puisi daudz jau runāts un ir cilvēki, kas liek lielas cerības uz viņu, es pagaidām neko neminu un nesaku, laiks parādīs uz ko puisis spējīgs. Virgin komandā Gloks un Di Grassi. Glokam tā noteikti, manuprāt, ir lejupslīde karjerā, jo Toyota bija ļoti spēcīga komanda, par Virgin spēku šodien nevaru spriest, bet pagaidām uzskatu, ka lejupslīde viņa karjerā. Turpretī viņa komandas biedram Di Grasi karjera iet uz augšu un beidzot ir arī Formulā 1 kā pamatsastāva pilots. Par viņu ko teikt nevaru, nav ne jausmas ko viņš parādīs, to redzēs jau Bahreinā.

Sagatavojis Kaboom111


The comment section is restricted to members only.

Jaunākais forumā

Tagad OnLine

We have 2 guests and 7 members online

Mēs iesakām

Bukmeikeri

 • Betsafe
  Ienāc un saņem īpašo BetRespect reģistrācijas bonusu!

 • PinnacleSports
  Ienāc un izvēlies visaugstākos koeficientus!
  PinnacleSports.com

 • Bwin
  Ienāc un izvēlies no visplašākā sporta veidu klāsta (B:20Ls)!

 • Bet365
  Ienāc un saņem līdz 100 EUR bonusu un plašāko izvēli!

 • Triobet
  Saņem 40Ls bonusu un izvēlies vietējo līgu piedāvājumu!
  Triobet

 • Unibet
  Pievienojies pie 2009.g. labākā Eiropas bukmeikera!

 • Betway
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 30 Ls bonusu!

 • Betfair
  Piereģistrējies likmju biržā un saņem 35 EUR bonusu!
  Betfair likmju birža

 • Ladbrokes
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 10 EUR bonusu!

 • WilliamHill
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 25 GBP bonusu!

 • Interwetten
  Ienāc un saņem vislielāko bonusu 150EUR apmērā!

 • Gamebookers
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 EUR bonusu!
  Gif Banners

 • SportingBet
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 GBP bonusu!

 • Boylesports
  Ienāc, piereģistrējies un saņem lielu 200 EUR bonusu!