Turnīru jaunumi

BetRespect Turnīri

"Betsafe 10 win streak" turnīrs

Latvijas sporta likmju un prognožu foruma vietne BetRespect.lv sadarbībā ar bukmeikeru Betsafe.com ir uzsācis jauna veidu konkursu kāds vēl Latvijā nav bijis- „10 uzvarētas likmes pēc kārtas”. Ja dalībnieks spēj iesniegt 10 uzvarošas likmes (prognozes) pēc kārtas par sporta notikumiem, tad savā Betsafe.com kontā viņš saņem 150 Ls! Vēl pie būtiskākajiem noteikumu punktiem jāatzīmē tas, ka minimālais koeficients par kuru var iesniegt likmi ir 1.70, izvēlēties likmi var jebkurā no norādītajiem 16 bukmeikeru kantoriem. Vienas dienas ietvaros drīkst iesniegt pat līdz 5 likmēm. Pilnais noteikumu saraksts ir atrodams šeit.

BetRespect laipni aicina visus sporta prognožu cienītājus pievienoties mūsu kuplajam foruma dalībnieku pulkam un piedalīties šajā konkursā.

Jūnija turnīrs
Apsveicam uzvarētājus!

1.vieta- 24the$ ar bilanci 10 uzvarētas likmes, 2 atgrieztas un 4 zaudētas, vidējais koeficients - 1.88, vidēji vienības- 3.56, iegūto vienību (units skaits) +20.13u un iegūti 95.40 punkti

2.vieta- Raicha ar bilanci 8 uzvarētas, 1 atgriezta un 5 zaudētas likmes, vidējais koeficients- 1.88, vidēji vienības- 3.64, iegūto vienību skaits +6.90u, kas kopsummā sastāda 68.57 punktus!

3.vieta- LeBaron ar bilanci 13 uzvarētas, 2 atgrieztas un 10 zaudētas likmes, vidējais koeficients- 1.82, vidēji vienības- 4.44, zaudēto vienību skaits -1.52u, kas kopsummā sastāda 56.57 punktus.

Komentārs:

"Pateicoties" turīram "Betsafe basketbola turnīrs" (Eiropa, sievietes) atsaucība un dalība bija ļoti maza, bet tik un tā varēja atrast šeit daudz ko noderīgu.

Daži statistikas rādītāji:

TOP2 Pelnošākie sporta veidi:

Basketbols 31-2-19 +19.80u
Teniss 16-2-12 +2.00u

TOP3 individuāli pelnošākie dalībnieki pēc sporta veidiem:

24the$, Basketbols, 7-1-0 +24.33u
Raicha, Basketbols 2-0-0 +7.30u
Laffy, Teniss 2-0-0 -7.10u

TOP3 uzvarēto likmju skaits

LeBaron 13 uzvarētas likmes
giggs11 11 uzvarētas likmes
24the$ 10 uzvarētas likmes

Noslēgumā pateicamies visiem dalībniekiem par jūsu ieguldīto laiku un zināšanām, kurus jūs nesavtīgi ieguldījāt šā turnīrā laikā un ceram, ka izmantojāt šo turnīru, lai papildinātu savas kabatas ;). Gaidām visus jūs un iespējams arī vēl kādu jaunu dalībnieku jau nākamajā turnīrā!

Betsafe Basketbola turnīrs
Apsveicam uzvarētājus!

1.vieta- Tinkijs Vinkijs ar bilanci 21 uzvarēta likme un 7 zaudētas, vidējais koeficients - 1.78, vidēji vienības- 4.36, iegūto vienību (units skaits) +39.82u un iegūti maksimālie rādītāji visos trijos parametros un līdz ar to absolūti labākais rezultāts 100.00 punkti

2.vieta- jaundza ar bilanci 17 uzvarētas un 9 zaudētas likmes, vidējais koeficients- 1.88, vidēji vienības- 4.46, iegūto vienību skaits +30.35u, kas kopsummā sastāda 84.46 punktus!

3.vieta- sprite ar bilanci 10 uzvarētas un 5 zaudētas likmes, vidējais koeficients -2.04, vidēji vienības- 4.33, iegūto vienību skaits +27.30u, kas kopsummā sastāda 79.26 punktus.

Komentārs: Pirmkārt jau pateicība šī turnīra sponsoram - betsafe.com! Bez viņu atbalsta turnīrs vai nu nenotiktu vai arī notiktu, bet ne tādā apmērā balvu ziņā. Izvērtēsim ieguvumus no sadarbības un domājams nākotnē šī sadarbība turpināsies!

Sveicam uzvarētājus un dalībniekus BetRespect vēsturē visplašāk dalībnieku ziņā pārstāvētajā turnīrā un tai pat laikā vispelnošākajā turnīrā (runājam gandrīz kā SOK vadītāji pēc olimpiskajām spēlēm). Tagad varam atzīties, ka dikti šaubījāmies par to cik populārs varētu būtu dāmu basketbols jebšu tā prognozēšana kas izrādījās pilnīgi velti, jo atsaucība bija salīdzinoši ļoti liela. Tas tikai norāda mums uz to, ka mūsu foruma dalībnieki ir zinoši ne tikai pavasara drudža (lasīt- hokeja) prognozēšanā, bet arī tāda it kā neprognozējamā sporta veidā kā sieviešu basketbols. Bija plāni arī par Vimbldonu, bet vairāku apsvērumu rezultātā nolēmām "neforsēt" notikumus. Nākotnē pavisam noteikti tiks piedāvāti līdzīgi turnīri un šķiet saglabāsim arī esošo noteikumu sistēmu, kura lai gan daudziem joprojām ir paliels rēbuss, bet tomēr patreiz izvērtējot izskatās diezgan laba esam.

Esam tomēr atkal nepatīkami pārsteigt par tik mazu finišējušo skaitu. Saprotam, ka katram rokas var nolaisties pēc neveiksmīgām likmēm, tomēr kārtējo reizi pierādās, ka TOP3 var nokļūt kā šajā gadījumā pat ar 9 zaudētām likmēm! Starp tiem, kuri neiesniedza minimālo likmju skaitu maksimālais zaudēto likmju skaits ir ... tikai 5!!! Tātad vainot var tikai sevi, jo iespējas bija pilnīgi visiem! Tāpat jāatzīmē turnīra dalībnieka sprite rādītāji, kurš pieteicās jau turnīram esot vidusposmā, bet tik un tā spēja iekļūt top3! Tātad iespējas ir vienmēr un visiem atliek tikai piedalīties!

Noslēgumā pateicamies :clap: visiem dalībniekiem par jūsu ieguldīto laiku un zināšanām, kurus jūs nesavtīgi ieguldījāt šā turnīrā laikā un ceram, ka izmantojāt šo turnīru, lai papildinātu savas kabatas ;). Gaidām visus jūs un iespējams arī vēl kādu jaunu dalībnieku jau nākamajā turnīrā!

un protams- Priecīgus Līgo svētkus un kārtīgu atslodzi pēc labi padarīta darba novēl jums BetRespect komanda!

Betsafe maija turnīrs

Ir noslēdzies BetSafe Maija turnīrs.

Šajā tūrnīrā, diemžēl, visspilgtāk pierādījās iespējamās nepilnības punktu skaitīšanā kā rezultātā turnīrs daudziem pārvērtās par lielo koeficientu medību pasākumu un līdz ar to ievērojami cieta turnīra likmju kvalitāte. Vismaz pozitīvi tas, ka visiem godalgotaajiem TOP3 ir pozitīva bilance!

1.vieta - Chaz - balva 50 Ls no BetSafe 13 uzvarētas likmes, 15 zaudētas, vidējais koeficients 2.59, vidējais vienību skaits 7.36, laimesta apmērs +57.19u un iegūto punktu skaits 94.67! Teju vai labākais resuzltās pilnīgi visos kritērijos!

2.vieta - Laffy - balva 30 Ls no BetSafe 11 uzvarētas likmes, 11 zaudētas, vidējais koeficients 2.15, vidējais vienību skaits 7.36, laimesta apmērs +36.07u un iegūto punktu skaits 74.21!

3.vieta - streetsoccer007 - balva 20 Ls no BetSafe 13 uzvarēta likmes, 13 zaudētas, 2 atgrieztas. vidējais koeficients 2.02, vidējais vienību skaits 7.43, laimesta apmērs +6.90u un iegūto punktu skaits 54.70!

Novēlam veiksmi turpmākajos turnīros,

BetRespect komanda.

Betsafe hokeja turnīrs

Ir noslēdzies pirmais īpašais turnīrs foruma dalībniekiem par par PČ hokejā likmju prognozēm.

Cīņa bija spraiga un kā beigās izrādījās, tad veltīgi daudzi dalībnieki nestartēja līdz turnīra beigām jo godalgoto trijniekā tika pat tie, kuriem ir negatīva bilance, bet kuri izturēja šo maratonu līdz beigām un to tad turpmāk arī novēlam kā svarīgāko- izturēt turnīrus līdz to noslēgumiem, jo tieši uzcītīgākiem ir lielākā iespēja tikt pie godalgotām vietām.

Šoreiz lēmums mazliet kavējās, jo dalījās viedokļi par lietotāju Tinkijs Vinkijs, kurš faktiski sanāca lielākā punktu skaita īpašnieks, bet ... ļoti minimāli, bet tomēr pārsniedza noteikumos noteikto vidējo pieļaujamo vienību skaitu- 7.54 (noteikumos- nedrīkst pārsniegt 7.5) un veicot aprēķinus izrādījās, ka viņš būtu uzvarējis, ja pēdējo likmi būtu licis nevis ar pārliecību 7u, bet gan tikai par 1u mazāk- 6u, tad vidējo vienību skaits būtu tieši 7.5 un būtu izpildīti visi nosacījumi, lai būtu tiesīgs kļūt par BetSafe hokeja turnīra pirmo uzvarētāju! Nobeigumā tika nolemts, ka turnīra noteikumi ir jāievēro visiem pat ja tie ir pārkāpti ar it kā nebūtiski novirzi.

Tagad pievēršamies turnīra uzvarētājiem un kas ir ļoti interesanti, ka visiem ir tieši 12 uzvarētu likmju!

1.vieta - jaundza - balva 50 Ls no BetSafe 12 uzvarēta likmes, 11 zaudētas, vidējais koeficients 2.02, vidējais vienību skaits 7.26, laimesta apmērs +1.80u un iegūto punktu skaits 37.99! jaundza ir vienīgais, kurš no finišējušiem (noteikumu ietvaros) ir ar pozitīvu bilanci.

2.vieta - giggs11 - balva 30 Ls no BetSafe 12 uzvarēta likmes, 12 zaudētas, vidējais koeficients 2.34, vidējais vienību skaits 7.50, laimesta apmērs -3.60u un iegūto punktu skaits 30.79!

3.vieta - LeBaron - balva 20 Ls no BetSafe 12 uzvarēta likmes, 14 zaudētas, vidējais koeficients 2.24, vidējais vienību skaits 7.50, laimesta apmērs -20.37u un iegūto punktu skaits 8.59! Ja ar šādu bilanci var tikt godalgoto trijniekā tas tikai pierāda, ka svarīgākais ir cīnīties par balvām līdz pašām turnīra beigām un nevis pamest iesākto.

Mierinājuma balva par sasniegto labo rezultātu - Tinkijs Vinkijs - balva 30 Ls no BetSafe 15 uzvarēta likmes, 11 zaudētas, vidējais koeficients 1.80, vidējais vienību skaits 7.54, laimesta apmērs 8.73u un iegūto punktu skaits 51.54! Kā jau iepriekš tika pieminēts- jā nebūtu tās kļūdas ar 1 vienību par daudz ...

Novēlam veiksmi turpmākajos turnīros,

BetRespect komanda.

 


The comment section is restricted to members only.

Jaunākais forumā

Tagad OnLine

We have 2 guests and 7 members online

Mēs iesakām

Bukmeikeri

 • Betsafe
  Ienāc un saņem īpašo BetRespect reģistrācijas bonusu!

 • PinnacleSports
  Ienāc un izvēlies visaugstākos koeficientus!
  PinnacleSports.com

 • Bwin
  Ienāc un izvēlies no visplašākā sporta veidu klāsta (B:20Ls)!

 • Bet365
  Ienāc un saņem līdz 100 EUR bonusu un plašāko izvēli!

 • Triobet
  Saņem 40Ls bonusu un izvēlies vietējo līgu piedāvājumu!
  Triobet

 • Unibet
  Pievienojies pie 2009.g. labākā Eiropas bukmeikera!

 • Betway
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 30 Ls bonusu!

 • Betfair
  Piereģistrējies likmju biržā un saņem 35 EUR bonusu!
  Betfair likmju birža

 • Ladbrokes
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 10 EUR bonusu!

 • WilliamHill
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 25 GBP bonusu!

 • Interwetten
  Ienāc un saņem vislielāko bonusu 150EUR apmērā!

 • Gamebookers
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 EUR bonusu!
  Gif Banners

 • SportingBet
  Ienāc, piereģistrējies un saņem 50 GBP bonusu!

 • Boylesports
  Ienāc, piereģistrējies un saņem lielu 200 EUR bonusu!