► Alternative links for betting sites
► Mirror sites for easy access
► Latest alternative links
► Updated links every month
► Alternative URLs for Bookmakers
Anti Censorship
Homepage / Bwin

bwin

Apie bendrovę
Bwin (ankščiau žinoma kaip betandwin) buvo įkurta Gibraltare 1999 metais. Bwin išskirtinai orientuojasi į Europos šalių gyventojus ir paskutiniais duomenimis yra didžiausia bendrovė Europoje.

Bwin pagalbos skiltis yra pakankamai detali ir apžvelgia daugumą temų, kurios yra puikiai paaiškintos. Jei vis dėl to nerasite atsakymo šioje pagalbos skiltyje, tuomet Jums padės Bwin pagalbos skyrius. Puslapis palaikomas daugeliu pagrindinių kalbų, kurių pagrindinės iš Europos šalių.

Pinigų persivedimas
Pinigų pervedimas paprastas, kadangi Bwin naudoja visus pagrindinius pervedimo būdus, kurių greičiausias - kreditinė kortelė. Taip pat plačiai paplitęs moneybookers (į kurį galima persivesti pervedant pinigus į Ūkio banką. Žiūrėti deposit skiltyje). Minimali pervedama suma - €10

Bwin statymus galite atlikti su minimalia €0.50 suma. Leidžiama lažintis daugiau nei 60 skirtingų sporto šakų, tokių kaip arklių lenktynės, formulė 1, tenisas, krepšinis, futbolas ir t.t. Europos rinka bei lygos puikiai pateikiamos ir lošėjams yra pataikaujama lošiant gyvai, nes pateikiami rezultatai ir pakankamai plati LIVE pasiūla. Futbolo varžybos yra praktiškai visos, nes leidžiama lažintis net ir “egzotinėse” lygose.

Pokeris
Bwin priklauso OnGame pokerio tinklui, kuris yra vienas didžiausių pasaulyje, todėl visada galima rasti su kuo palošti prie įvairaus lygio stalų. 2009m. birželio mėnesį Bwin atnaujino savo pokerio programą, kuri ilgą laiką nebuvo atnaujinta, su naujomis papildomomis galimybėmis.

Premijos
Prisijungdami prie Bwin Jūs gaunate 100 Lt vertės premiją. Norėdami gauti premiją Jums tereikia užsiregistruoti Bwin. Po to reikia per 10 dienų persivesti pinigų į sąskaitą ir per 24 valandas po persivedimo gausite šią premiją.
Bwin reguliariai siūlo reklaminių premijų (viena iš jų gimtadienio premijų), kurie yra pateikiami internetiniame Bwin puslapyje arba informuojama paštu (jei užsiprenumeravote).
Pokeriui siūloma premija yra iki $200 ir kazino žaidimams net iki 250 Eurų.

Registruotis į Bwin

INSTRUKCIJA KAIP PERSIVESTI PINIGUS Į BWIN
How to open an account at online bookmakers
► Be 18 years old
► To have a valid email address
► To have a valid identity documents
► To have a valid payment method system

► Visit bookmaker's site / mirror site
► Check if your country is supported
► Fill out the form in every part
► Make your first deposit to start betting
► And good luck!
Complete list of Betting Sites
Top 100 Bookmakers »
Working Alternative Link for 1XBet
1XBet Random Mirror Site »
Planetwin365 just provides one mirror site
Alternative Link for PlanetWin365 »
Top site for American Sports
William Hill Sports »